PHU "ZAPMAX"
ul. Bema 95
08-110 Siedlce

STRONA GŁÓWNA OFERTA - KLIMATYZACJA SAMOCHODOWA - DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA - CZYSZCZENIE KLIMATYZACJI PROMOCJE CENNIK WSPÓŁPRACA KONTAKT

OFERUJEMY PAŃSTWU NAJLEPSZE I SPRAWDZONE METODY DO WALKI
Z BAKTERIAMI, GRZYBAMI, WIRUSAMI CZY ZAPACHAMI W KLIMATYZACJI    1. Odgrzybianie, odkażanie, czyszczenie klimatyzacji ozonem

Cena usługi: ...

Zalety odrzybiania ozonem:
- Niszczy bakterie, grzyby, pleśń
- Usuwa zapach dymu papierosowego
- Odkaża całe wnętrze samochodu
- Nie pozostawia tak jak środki chemiczne tłustej i lepkiej tapicerki.

Ozon jest zdecydowanie skuteczniejszą metodą w niszczeniu bakterii i zapachów niż dostępne środki chemiczne w zwykłych sklepach, które w większości przypadków są w spray, a pianka chemiczna daje przeważnie tylko miły zapach (lub nie) i nie daje wystarczającego efektu. Ozon jest porównywalny z metodą ultradźwiękową firmy HELLA, gdyż w rzeczywistości polega ona na podobnym rozprowadzenia środka czyszczącego.

Wady odrzybiania ozonem:
- przez około 2 dni może utrzymywać się niemiły zapach, w zależności od ilości przewietrzenia auta

Więcej szczegółów »


    2. Odgrzybianie, odkażanie, czyszczenie klimatyzacji ultradźwiękami firmy HELLA – EVIDIS

Cena usługi: ...


Kliencie jeśli w Twoim pojeździe występują nieprzyjemne zapachy przy włączaniu klimatyzacji, należy zdezynfekować powierzchnię parownika, kabinę pojazdu i instalację wentylacyjną za pomocą EVIDIS, nowego urządzenia do dezynfekcji parownika i kabiny pojazdu od Behr Hella Service! Tak usuwa się nieprzyjemne zapachy i zachowuje zdrowie swoje i rodziny, eliminując bakterie i grzyby z wymienionych elementów.


Odgrzybianie ultradźwiękowe jest doskonałą alternatywą do tradycyjnej metody natryskowej, która jest pracochłonna i której nie można użyć w przypadku niekorzystnego rozmieszczenia modułów elektrycznych oraz metody ozonowania, która w niektórych przypadkach może okazać się za mało skuteczne ze względu na błyskawiczny rozpad ozonu w temperaturze powyżej 25 st. C.

Więcej szczegółów »


    3. Czyszczenie profesjonalnym środkiem grzybobójczym pod ciśnieniem

Cena usługi: ...


W niektórych przypadkach, gdy auto było zaniedbane, bądź coś wpadło w kanały wlotowe powietrza i dostało się do parownika, może wystąpić efekt niemiłych zapachów przy włączaniu i wyłączaniu klimatyzacji. Ten efekt może być trudnym do usunięcia przez tradycyjne metody pośrednie takie jak np. ozonowanie, ultradźwięki, już nie wspominając że tanie środki czyszczące ze supermarketów, są w stanie tylko zamaskować zapach, a nie go zlikwidować.

Najskuteczniejszą i najlepszą metodą bezpośrednią walki z zapachami i grzybami, dającą efekty w 99,9%, jest tylko umycie parownika i kanałów nawiewowych, profesjonalnym środkiem czyszczącym Terosept. Niestety rozwój współczesnej elektroniki bardzo ogranicza dostęp do powyższych elementów, co w rezultacie może w niektórych przypadkach skutkować rozebraniem całej deski rozdzielczej, nie wspominając o inwestycji pieniężnej, która może wynieść kilkaset lub kilka tysięcy złotych.

Więcej szczegółów »Copyright © ZAPMAX | All right reserved.
Projekt i wykonanie: JSm