PHU "ZAPMAX"
ul. Bema 95
08-110 Siedlce

STRONA GŁÓWNA OFERTA - KLIMATYZACJA SAMOCHODOWA - DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA - CZYSZCZENIE KLIMATYZACJI PROMOCJE CENNIK WSPÓŁPRACA KONTAKT


DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWARozbudowana elektronika w eksploatowanych samochodach często sprawia kłopoty w postaci palących się kontrolek na tablicy rozdzielczej. Przyczyną takiej sytuacji może by awaria określonego zespołu, ale może się też zdarzyć, że zapalenie kontroli to jedynie chwilowe zakłócenie pracy sterownika, a nie jego awaria. W wielu modelach samochodów odłączenie zasilania (wymiana akumulatora) powoduje zanotowanie przez system komputerowy pojazdu wiele błędów wymagających wykasowania.

W celu uniknięcia niepotrzebnego wydatku związanego z wymianą dobrego sterownika warto jest w pierwszej kolejności wykonać diagnostykę komputerową podzespołów elektronicznych samochodu uzyskamy w ten sposób obraz faktycznych uszkodzeń oraz wskazówki dotyczące usunięcia ewentualnej usterki.

Firma "ZAPMAX" wykonuje diagnostykę komputerową urządzeniem diagnostycznym LAUNCH X-431 pro, który ma aktualne aktualizacje do 2016 roku. Tester posiada oprogramowanie do ponad 70 marek pojazdów z rynku azjatyckiego, europejskiego i amerykańskiego z samochodów osobowych oraz dostawczych. W związku że każdy producent uniwersalnych testerów diagnostycznych aktualizuje swoje testery w sposób nie do końca określony, można stwierdzić że nasz tester jest w stanie zdiagnozować prawie wszystkie auta do 2016 roku, lecz każdy model auta ma w różnym stopniu rozszerzoną diagnostykę oraz mogą się zdarzyć modele do których nie ma oprogramowania.

Diagnostykę jesteśmy wykonać w każdym miejscu wyznaczonym przez klienta oraz w zaprzyjaźnionych warsztatach.

Test komputerowy samochodu warto jest wykonać przed zakupem samochodu używanego, koszt takiej usługi jest niewspółmierny do tego co możemy wydać na późniejszą naprawę. Czas wykonania diagnostyki mieści się w przedziale od kilkunastu do kilkudziesięciu minut w zależności od ilości kontrolowanych systemów w samochodzie.

NASZ TESTER DIAGNOSTYCZNY AKTUALIZUJEMY NA BIEŻĄCO, DLATEGO MAMY DOSTĘP DO NAJNOWSZYCH WERSJI OPROGRAMOWANIA ORAZ MOŻEMY KORZYSTAĆ Z POMOCY SPECJALISTÓW I UŻYTKOWNIKÓW TESTERA DIAGNOSTYCZNEGO.

NASZA FIRMA OFERUJE PAŃSTWU PIERWSZĄ POMOC PRZY OBSŁUDZE AUT ZWIĄZANYCH Z DIAGNOSTYKĄ KOMPUTEROWĄ ORAZ PRZY OBSŁUDZE KLIMATYZACJI. STARAMY SIĘ NAPRAWIAĆ SZYBKO I SKUTECZNIE W KAŻDYM MIEJSCU WYBRANYM PRZEZ KLIENTA. OFERUJEMY DOJAZD I NAPRAWĘ WSZĘDZIE GDZIE MOŻLIWY JEST DOJAZDEM SAMOCHODEM :)
Copyright © ZAPMAX | All right reserved.
Projekt i wykonanie: JSm