PHU "ZAPMAX"
ul. Bema 95
08-110 Siedlce

STRONA GŁÓWNA OFERTA - KLIMATYZACJA SAMOCHODOWA - DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA - CZYSZCZENIE KLIMATYZACJI PROMOCJE CENNIK WSPÓŁPRACA KONTAKT


USŁUGA ODGRZYBIANIA, ODKAŻANIA, USUWANIA ZAPACHÓW OZONEM
W POJAZDACH I MASZYNACH


Usługa polega na podłączeniu generatora ozonu tzw. Ozonmakera we wnętrzu pojazdów samochodowych, maszynach budowlanych, maszynach rolniczych na około 30 – 40 minut oraz w końcowej fazie czyszczenia zostaje wpuszczona w przewody nawiewowe pianka odgrzybiająca w celu wzmocnienia efektu i nadania świeżego zapachu.

Usługę najlepiej robić przy sprawnie działającym układzie klimatyzacyjnym oraz gdy temperatura powietrza na zewnątrz wynosi poniżej 25 stopni Celsjusza oraz należy koniecznie wymienić filtr przeciwpyłowy (kabinowy) przy realizacji usługi, jeśli nie był dawno wymieniany.

Usługa realizowana jest przedewszystkim po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym i możliwa jest do wykonania w warsztacie przy UL. BEMA 95 w SIEDLCACH oraz możliwy jest DOJAZD DO KLIENTA – na ternie miasta SIEDLCE dojazd bezpłatny, a poza granicami miasta każdy kilometr kosztuje 1 zł ii jest płatny bez względu na to czy usługa została zrealizowana czy nie.

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT !


W CELU ZROZUMIENIA SENSU DZIAŁANIA OZONU ZAPRASZAM
DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PONIŻSZYMI INFORMACJAMI


OZON, czasami nazywany aktywowanym tlenem zawiera trzy atomy tlenu a nie dwa, jak tlen, którym oddychamy, na co dzień. OZON jest drugim, co do siły sterylizatorem znanym czlowiekowi, jest w stanie niszczyć bakterie, wirusy, nieprzyjemne zapachy oraz zarodniki pleśni i grzybów. OZON gdy ma styczność z bakteriami, wirusami czy też zapachami dodatkowy atom tlenu niszczy je całkowicie poprzez utlenianie. W trakcie tego procesu dodatkowy atom tlenu zostaje zniszczony i nie pozostaje nic, ani bakterie ani zapach, jedyną pozostalościąjest czysty tlen.

OZON JEST ŚRODKIEM ODKAŻAJĄCYM

Urządzenie do odkażania, używane zgodnie z instrukcją obsługi, zapewnia całkowite odkażenie mikrobiologiczne i eliminację jakichkolwiek przykrych zapachów, tak organicznych jak i nieorganicznych.

OZON ZABIJA: bakterie, wirusy, zarodniki, pleśnie i wszystkie inne mikroorganizmy.
OZON NISZCZY: środki chemiczne powodujące skażenie (emitowane przez panele, dywaniki, izolacje, farby, lakiery do drewna i z tworzywa sztuczne).
OZON ELIMINUJE: przykre zapachy organiczne i nioerganiczne, niszcząc lotne cząstki, które przenoszą zapachy. Ozon nie maskuje nieprzyjemnych zapachów, ozon je usuwa.

Urządzenie do odkażania biologicznego jest wyposażone w system wytwarzający ozon drogą wyładowań elektrycznych. Służy do odkażania mikrobiologicznego wnętrz i powierzchni bez pozostawiania pozostałości chemicznych, jako że ozon będąc gazem niestabilnym samoczynnie zamienia się w tlen. Podczas wyładowań elektrycznych zachodzi reakcja elektrochemiczna, która wykorzystując tlen z atmosfery wytwarza prawie czysty ozon. Ozon uznawany jest przez Ministerstwo Zdrowia za NATURALNY ŚRODEK do odkażania mikrobiologicznego wnętrz i powierzchni z bakterii, wirusów, zarodników, pleśni, grzybów, itd. Ten naturalny gaz może być ponadto wykorzystany do usuwania przykrych zapachów, przez ich definitywne usunięcie a nie maskowanie.

Klimatyzacja samochodowa, podobnie jak większość podzespołów naszego pojazdu wymaga roboczego przeglądu. W wypadku tego urządzenia polega to najczęściej na wymianie czynnika i filtra klimatyzacji, kontroli szczelności układu i naciągu paska kompresora oraz sprawdzeniu skuteczności działania całego układu. Wczesne wykrycie drobnych uszkodzeń może zapobiec poważnym i kosztownym awariom. Dlatego producenci zalecają przeprowadzanie przeglądu i oczyszczanie klimatyzatorów co każde 15000 km lub raz do roku. Przeglądy dokonywane są najczęściej przed sezonem - w okresie wiosennym.JEŚLI TROSZCZYSZ SIĘ O ZDROWIE SWOJE I RODZINY, JESTEŚ ALERGIKIEM,
JEŚLI PRZESZKADZAJĄ CI W SAMOCHODZIE UCIĄŻLIWE ZAPACHY
(np. dym tytoniowy, zapach psa) TO ZAUFAJ DZIAŁANIU OZONU


Copyright © ZAPMAX | All right reserved.
Projekt i wykonanie: JSm